Книжки по товарознавству

Духи

Пешук. Технологія парфумерно-косметичних продуктів

Головна функція духів — ароматизація, надання приємного запаху одягу, волоссю, тілу.
Тверді духи
Виробництво твердих і сухих духів в обсязі виробництва парфумерних виробів становить менше ніж 5 %.
Тверді духи — це суміш композиції духмяних речовин з нафтовими рідкими і твердими компонентами, а також воском. їх випускають у вигляді своєрідних таблеток чи олівців, або коробочок, вміст духмяних речовин у них становить 3-10 %. Як нафтопродукти застосовують парфумерне масло, твердий парафін і церезин.
Приготування твердих духів складається з таких операцій: розплавлення твердих продуктів при нагріванні до 60-70 °С, введення в цю суміш парфумерного масла, а потім, після охолодження до 40 °С, — духмяної композиції. Гаряча маса фільтрується і розливається в тару відповідної форми, процес фасування і формування відбувається автоматично.
До твердих духів відносять і спеціальні вироби з паперу та картону, насичені парфумерною композицією, їм надають привабливого вигляду за допомогою приємного кольору та форми (наприклад ялинок, звірят та ін). Досить часто їх застосовують у салонах авто та інших малих приміщень.
Сухі духи
Сухі духи типу «Саше» — це суміш порошкоподібних речовин і духмяної композиції. Як порошки застосовують тонко подрібнену суху рослинну сировину (коріння, листя), а також крохмаль, тальк, каолін, деревну тирсу, пелюстки троянди, а для елітних виробів — порошки, отриманні з кореневища ірису або фіалки.

Ви бачите тільки 30% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.