Книжки по товарознавству

Технологічна схема отримання емульсійних кремів

Пешук. Технологія парфумерно-косметичних продуктів

Технологічна схема отримання емульсійних кремів наведена на рис. 28.
У диспергаторах рідина продавлюється під високим тиском через невеликі отвори; в гомогенізаторах рідина проходить через кільцевий простір між стінками рухомого валу та апарата. Розмір частинок емульсії повинен бути 0,4-0,6 мкм.
Емульсатором є апарат, обладнаний мішалкою та водяною сорочкою. До нього з мірників подається жирова сировина та гаряча вода з температурою 70 °С, решта компонентів подається дозатором. Суміш підігрівається до температури 70-75 °С і при інтенсивному перемішуванні емульгується протягом 10-15 хвилин. Потім емульсія насосом подається в котел-холодильник, який оснащений сорочкою та мішалкою. Охолодження проводиться повільно і поступово (20-30 хв) і після досягнення температури 40-45 °С вводяться вітаміни та віддушка. Після цього емульсію охолоджують до температури 30-32 °С.
Охолоджена суміш насосом перекачується до приймального бункера, розташованого над вальцовою машиною, де вона піддається пластичному оброблення.


Рис. 28. Схема виробництва емульсійних кремів
Вальці нагріваються до температури 40-45 °С. Проводиться подвійне вальцювання. Подвійне пластичне оброблення поліпшує емульгування, структуру крему та його однорідність. При другому вальцюванні температура вальців повинна бути в межах 32-34 °С. Після цього маса крему подається в вакуум-збірник, а потім надходить на фасування та пакування (для фасування та лакування встановлено спеціальні автоматичні лінії).

Ви бачите тільки 37% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.