Книжки по товарознавству

Призначення кремів

Пешук. Технологія парфумерно-косметичних продуктів

Емульсійні креми залежно від складу можуть бути такими.
Звичайні — без корисних та лікувальних добавок. Найдешевші, наприклад «Ланоліновий», «Спермацетовий», — це кращі креми для сухої шкіри; вони містять підвищену кількість очищеного та дезодорованого ланоліну або спермацету, дуже гарно зволожують шкіру.
Ланолін очищений — м'яка, густа та в'язка речовина, плавиться при температурі 40 °С, відмінний водно- жировий емульгатор, котрий ефективно зволожує та пом'якшує шкіру, особливо суху та знежирену.
Спермацет — воскоподібна маса, яку видаляють із жиру кашалота та інших китів. Пресований він прозорий, легкокрихкий, без запаху. Основний компонент — складний ефір цетилового спирту та пальмітинової кислоти. Цінний компонент для вироблення лікувально-профілактичних та косметичних кремів — охолоджувальних та пом'якшувальних. Ці креми підходять для людей будь-якого віку.
Гідратантні (зволожувальні) — містять спеціальні зволожувальні компоненти, багато води, регулюють водний баланс шкіри. В основному це денні креми: «Гармония», «Роса», «Ассоль», «Альїе паруса», «Ромашка». Це креми з корисними лікувальними добавками, з вітамінами, ліпосомами. їх назва часто є назвою виду добавки: «Алое», «Календула», «Ромашка», «Азуленовое молочко».
Біокреми — містять біологічно активні речовини у великій кількості, наприклад, біокрем для обличчя «Лесная нимфа». Такі креми рекомендують жінкам віком за тридцять п'ять і більше років. Найвідомішою різновидністю біокремів є гормономісткі креми, вони найефективніші. Вони добре розгладжують та дещо омолоджують шкіру, але користуватися ними потрібно дуже обережно, бо вони можуть у дуже ослаблених жінок викликати порушення внутрішнього обміну речовин, навіть посилити ріст волосся на обличчі.

Ви бачите тільки 20% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.