Книжки по товарознавству

Засоби для гоління

Пешук. Технологія парфумерно-косметичних продуктів

Засоби для гоління пом'якшують волосся, трохи піднімають його, полегшуючи гоління, а також пом'якшують та зволожують шкіру перед голінням. Активні речовини, які в них містяться, також заспокійливо діють на шкіру, яка під час гоління подразнюється.
Креми для гоління
Креми для гоління — це водно-гліцеринові розчини високоякісного туалетного мила. До складу кремів можуть входити антисептики (борна кислота), хлорофіл-каротинова паста хвої, очищений ланолін або ланоліновий спирт, ментол та інші корисні добавки, які зменшують подразнення шкіри та прискорюють загоєння порізів.


Креми мають мазеподібну консистенцію, колір — від білого до кремового, добре розчинюються у воді, швидко спінюються і утворюють на волоссі й шкірі стійку, дрібносотову піну. Випускають креми під різними найменуваннями: «Крем для бритья» (Росія), «Nivea» (Німеччина), косметична серія «Фрегат» — крем для гоління, та лосьон після гоління «Альїе паруса» (Миколаїв, Україна). Схему виробництва крему для гоління показано на рис. 33.
Мильні порошки для гоління
Мильний порошок «Нега» — це суміші висушеної мильної туалетної основи з крохмалем і відцушкою. Крохмаль вводять для надання піні більшої стійкості, а віддушку — для приємного запаху. Технологічний процес приготування мильного порошка для гоління складається з таких операцій: варіння і сушіння (методом розпилення туалетної основи), змішування основи з крохмалем і відцушкою, фасування й пакування.

Ви бачите тільки 25% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.