Книжки по товарознавству

Засоби по догляду за шкірою після гоління

Пешук. Технологія парфумерно-косметичних продуктів

Ці засоби дезінфікують, освіжають, пом'якшують шкіру, усувають подразнення, прискорюють заживлення дрібних порізів. До таких засобів відносяться креми, гелі, пінки, желе та лосьйони.
Приклад рецептури тієї ж англійської фірми «Wilkinson» наведено в табл. 26.
Таблиця 26
Рецептура крему після гоління


У табл. ТІ наведено рецептуру крему після гоління «Миша», який випускається на підприємстві «Біокон» (Україна).
У рецептурі крему міститься біологічно активна добавка, яку раніше в косметиці не використовували. Її отримують з медичної п'явки, у якій наявний комплекс біологічно активних речовин: гірудин, дестабілаза, інгібітор капікреїна плазми крові, гіа- пуронидаза, еластаза, колагеназа, простацикліни, естераза, енгніни. Біологічно активна добавка в певній концентрації є ефективним ранозагоювальним, регенеруючим і протизапальним засобом, що не спричинює подразнюючої та алергійної дії на шкіру.
Крем «Nivea» (Німеччина) містить: апантоїн (пом'якшує шкіру, сприяє її регенерації), ромашку (антибактеріальна дія), провітамін В5 (заспокоює подразнення та сприяє загоєнню ранок), вітаміни ETaF.
Бальзам «Nivea» після гоління — по догляду за шкірою після вологого та сухого гоління (електробритва), містить бізаболол, спирт та воду.

Ви бачите тільки 26% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.