Книжки по товарознавству

Засоби для зміцнення волосся, відновлення його росту та видалення лупи

Пешук. Технологія парфумерно-косметичних продуктів

Крім бальзамів та ополіскувачів, які містять добавки, корисні для шкіри голови та волосся, виробляються також спеціальні засоби догляду за волоссям регулярне використання яких дозволяє досягнути значного ефекту. Це тоніки, лосьйони, маски- креми, олії. Вони чинять пом'якшуючу, антисептичну та тонізуючу дію на шкіру голови, підсилюють її кровопостачання і тим самим поліпшують живлення волосся, регулюють роботу сальних залоз, надають волоссю блиску та еластичності, запобігають появі лупи, зміцнюють волосся та сприяють його росту.
Ефективність дії корисних добавок, які містять ці препарати, вітамінів В1( В3, РР, F, В5, настоїв та екстрактів кропиви, дубової кори, чаю, хрону, лопуха, хвої, обліпихи, прополісу тощо забезпечує поліпшення функціонування волосся та шкіри голови. Засоби цієї групи діють більш ефективно, ніж засоби комплексної дії. Вони проходять не лише під лусочки, а глибше — у корковий шар волосся, заповнюючи простір (бульбашки повітря), який є в кожній волосині. Використовуються ці засоби по 5-10 сеансів залежно від тяжкості стану волосся. Це практично лікування волосся.
Ці засоби наносять на чисте волосся, за допомогою масажу, пальцями втирають їх у шкіру голови.
Усі лікувально-профілактичні засоби для волосся та шкіри голови умовно поділяють на:

Ви бачите тільки 39% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.