Книжки по товарознавству

Засоби для укладання волосся, завивки та збереження зачіски

Пешук. Технологія парфумерно-косметичних продуктів

Для того щоб зробити гарну зачіску, випускають спеціальні засоби, до яких відносяться:
— засоби для укладання;
— лаки для волосся;
— засоби для хімічної завивки.
До засобів для укладання волосся відносяться гелі, піни, муси та лосьйони. Вони призначені для того, щоб зробити волосся слухняним та захистити його від пошкоджень при укладанні.
У виробництві засобів для укладання волосся використовують полімерні речовини (полівініловий спирт, карбоксиметілце- люлозу та ін.), які виконують роль фіксаторів. Вони обволікують волосся, утворюючи на ньому плівку. ЦЯ плівка добре фіксує зачіску і в той же час не здається, що волосся злиплось і стало жорстким та масним. Волосся стає більш пружним.
Полімерна плівка також захищає волосся від несприятливого впливу навколишнього середовища — вітру, ультрафіолетового випромінювання та пилу. До складу засобів для укладання волосся вводять вітаміни та рослинні добавки, які сприяють його зміцненню.
Гелі випускають у тубах, піни — в аерозольній упаковці. Усі засоби для зміцнення волосся легко видаляються під час їх миття. До складу деяких пін вводять барвники, які надають волоссю бажаного відтінку.
Засоби для укладання волосся бувають різної фіксації.
Асортимент засобів для укладання волосся складається з гелів («Лінда», «Fruttini», «Pantin Pro-V» та інших; мусів: «Parsa», «Nova Pro-Vitamin В-5», «Studio Line» та ін.; пін: «Taft», «Herbina», «Silk protein» та лосьйону — «Силует»).
За допомогою засобів для укладання волосся йому можна надати об'ємність (гідрогель «Ласта»), ефект «мокрого волосся», «дощових крапель» («Studio Line»), ефект «іскорок». Випускаються для укладання волосся також віск «Wella Design», рідина «Wella Flex» та ін. Якщо Ви вибираєте засіб для укладання волосся, а воно у Вас уже пофарбоване, потрібно враховувати, що для такого випадку випускаються спеціальні засоби.

Ви бачите тільки 31% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.