Книжки по товарознавству

Засоби по догляду за зубами та порожниною рота

Пешук. Технологія парфумерно-косметичних продуктів

Людина здорова, коли здорові її зуби — ушкоджені та хворі зуби можуть стати причиною захворювань навіть загальної інтоксикації організму. Тому догляд за зубами та порожниною рота є необхідною умовою для здоров'я людини.
Зуби мають коронку, шийку та корінь і складаються з твердих тканин: емалі, дентину та цементу. В товщині зуба — порожнина, яка заповнена пульпою, де знаходяться судини та нерви.
Емаль — зовнішній покрив зуба до шийки — найміцніша тканина нашого організму. Міцність емалі деякі вчені порівнюють з міцністю діаманта. Емаль зубів утворена з великої кількості емалевих призм шести- або восьмигранної форми, які склеєні між собою особливою білковою речовиною.
Дентин не такий міцний, як емаль. Його стінки пронизані великою кількістю канальців (до 10-15 тисяч у 1 мм2 площі), в яких є нервові волокна. За їх допомогою зуб сприймає подразнення.
Цемент — це покрив корінної частини зуба. Він найбільше близький до складу кісток, але міцніший за них.
Зуб утримується в лунці щелепної кістки за допомогою надкісниці кореня, яка дуже тонка і яку майже не видно неозброєним оком. Надкісниця виконує роль живлення зуба і одночасно пом'якшує тиск, що утворюється при споживанні їжі. Найбільш гострі, нестерпні болі виникають тоді, коли є запалення пульпи чи надкісниці кореня.

Ви бачите тільки 33% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.