Книжки по товарознавству

Зубні еліксири, ополіскувачі, освіжальні та доповнювальні засоби по догляду за зубами

Пешук. Технологія парфумерно-косметичних продуктів

Зубні еліксири — це прозорі ароматизовані водно-спиртові розчини активно діючих речовин. У склад еліксирів входять вітаміни, екстракти лікарських трав, ефірні олії (м'ятна, гвоздична, анісова, лимонна тощо) та інші речовини, які благодійно впливають на слизову оболонку ротової порожнини. Вони зміцнюють ясна, запобігають кровоточивості, уберігають зуби від карієсу. Але найчастіше їх використовують як засіб дезінфекції ротової порожнини і як освіжапьний засіб.
Асортимент зубних еліксирів стабільний і не змінюється в часі: «Евкалиптовьій», «Лимонньїй», «Шиповник» та ін.
Еліксир «Звкалиптовьій» містить евкаліптову олію, вітамін С, настій звіробою та соснових бруньок, спирт та демінералізовану воду; «Ідеал» — лимонну та борну кислоти, вітамін С, пепсин, спирт і воду; «Лимонньїй» містить олію лимонну, камфору, соду питну, буру, спирт і воду.
Ополіскувачі-освіжувачі — це, порівняно з іншими, новачки в косметичних засобах. На відміну від еліксирів, вони мають більш медичну функцію: зміцнюють ясна та освіжають і дезодорують ротову порожнину.
Доповнювальні засоби по догляду за зубами
Зубна щітка. Ретельному очищенню зуби піддаються будь- якою пастою за допомогою добротної зубної щітки. Для більшості людей підходить щітка середньої жорсткості, але краще порадитися зі стоматологом, який оглянув і оцінив стан Ваших ясен та зубів.
Зубна щітка безперервно удосконалюється, як і зубні пасти. Щітка з пружнястою товстою ручкою краща, ніж жорстка та пласка, нею зручніше чистити зуби. Зубна щітка з нерівномірно виступаючою щетиною краще видаляє наліт, очищає проміжки між зубами, масує зуби. Ще краще це робить щітка, в якої пучки щетини розміщені під прямим кутом одне до одного і спрямовані в різні боки. На початку XXI ст. з'явились електричні зубні щітки, головка яких вібрує разом з пучками щетини й інтенсивніше полірує зуби та видаляє наліт.
Головка зубної щітки має бути відносно невеликою, а щітка повинна містити велику кількість прямих, щільно зв'язаних щетинок середньої жорсткості та із закругленими кінцями.
Після кожного чищення зубів необхідно промити щітку гарячою водою з милом і поставити її головкою догори. Ні в якому разі не користуватися чужою щіткою.

Ви бачите тільки 47% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.