Книжки по товарознавству

Інша декоративна косметика: рум'яна, тональний крем, грим для очей

Пешук. Технологія парфумерно-косметичних продуктів

Рум'яна призначені для підфарбовування щік, надання обличчю бажаного відтінку та більшої виразності. За консистенцією рум'яна поділяються на сухі та жирні.
Сухі рум'яна — порошкоподібна суміш пудри з пігментами та органічними фарбами.
Жирні рум'яна — віддушена не підфарбована суміш жирових речовин.
Рум'яна виготовляють на основі тальку, кукурудзяного крохмалю з додаванням жирів, восків, сонцезахисних фільтрів, вітамінів.
Нині промисловість випускає рум'яна в кульках, це комбінація кульок різного кольору (теракотового, рожевого, кремового та ін.). Змішуючи кульки, можна отримати різні відтінені ефекти бажаного кольору.
Грим для очей
Туш для вій. Призначена для підфарбовування, подовження та потовщення вій. За хімічним складом туш поділяється на просту (звичайну) та водостійку, за якістю — на «Екстру» і просту.
Звичайна складається з декстрину, мила, сажі; водостійка виготовляється на основі мила, парафіну, воску, рицинової олії, фарби.
За консистенцією туш поділяється на тверду (у вигляді брусків), рідку, що має вигляд емульгосуспензії. До складу останньої вводять рицинову олію, воски (бджолиний, карнаубський, канделільський, віск зі шкірки апельсина), ланолін, пігменти, плівко- та емульгуючі речовини, силікони (для більш рівномірного мазка), гідролізований кератин та пантенол — кондиціонери, протеїни шовку, сонцезахисні фільтри, вітаміни. Рідка туш випускається в балончиках зі спіралеподібними щіточками. Вона зручніша і більш гігієнічна, ніж брускова.

Ви бачите тільки 31% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.