Книжки по товарознавству

Засоби по догляду за нігтями

Пешук. Технологія парфумерно-косметичних продуктів

До засобів по догляду за нігтями належать лаки та емалі для нігтів, рідини для зняття лаку, основи під лак, лосьйони та креми для зміцнення нігтів.
Лаки — безкольорові або забарвлені розчини нітроцелюлози з пластифікатором в органічних розчинниках. Використовуються для надання красивого кольору та блиску нігтям на руках та ногах.
Крім нітроцеллюлози, до складу лаків можуть входити природні смоли (бензойна, шелак, дамара), а також синтетичні (полі- вінілацетат, полістирол та поліакрилати). Вони надають плівці блиск, адгезію до поверхні нігтів, а також діють як диспергатори для пігментів та барвників.
Як пластифікатори використовують рицинову олію, складні ефіри кислот та ін. їх вводять для підвищення стійкості покриття.
Розчинники не повинні бути токсичними, тому толуол, ацетон та формальдегід зараз не використовують. Через їхню шкідливу дію на організм їх замінили на етилацетат та бутилацетат.

Ви бачите тільки 36% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.