Книжки по товарознавству

Споживацькі властивості туалетного мила

Пешук. Технологія парфумерно-косметичних продуктів

Мила — це солі високомолекулярних жирних кислот, головним чином натрієві (тверді туалетні мила) та калієві (рідкі туалетні мила). Основні об'єми виробництва — це туалетні мила на основі суміші жирних кислот з числом вуглецевих атомів від 12 до 18. Водні розчини таких мил мають високу мийну здатність. Лужні солі жирних кислот, вуглеводневий ланцюжок яких містить менше ніж 10 атомів вуглецю, не мають мийної здатності, а ті, в яких 20 атомів і більше, практично не розчиняються навіть у гарячій воді.
Солі лужно-земельних та важких металів теж не розчиняються у воді і використовуються в інших галузях народного господарства.
Залежно від складу жирних кислот є два призначення мила: туалетне та господарське. Туалетне мило добре миє руки та обличчя в теплій та прохолодній воді завдяки тому, що містить у своєму складі лауринову (С13Н27СООН) та миристинову (С13Н27СООН) кислоти (кокосова та пальмоядрова олії). Мило господарське має більший вміст пальметинової (С15Н31СООН), стеаринової (С17Н35СООН) та олеїнової (С17Н33СООН) кислот і тому добре миє забруднену білизну в гарячій воді.
Споживацькі властивості туалетного мила — це функціональні та естетичні властивості, надійність та безпека.

Ви бачите тільки 31% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.