Книжки по товарознавству

Способи виявлення фальсифікації м'яса

Сирохман. Товарознавство м`яса і м`ясних товарів

Фальсифікація м'яса і м'ясних продуктів зв'язана з економічною вигодою. Частіше це має місце у використанні малоцінної недоброякісної м'ясної сировини, реалізації м'ясних продуктів II і ІІІ сортів на рівні першого.
Фальсифікацію сировини виробники стараються збільшити масу вироблених продуктів, що приводить до зниження якості виробів. Частіше фальсифікують м'ясну дрібноподрібнену сировину, напівфабрикати і багатокомпонентні продукти, які пройшли відповідний термічний обробіток. За даними І. Н. Комарова, 1. Г. Се-рьогіна і А. Ф. Веліхова, в окремих торгових підприємствах і на ринках було виявлено 12—35 % перевірених партій м'ясних продуктів, які не відповідають вимогам Правил ветсанекспертизи, стандартів та інших нормативних документів.
Найбільш небезпечним є заміна м'ясної сировини у продуктах м'ясом тварин, які заражені пріонами або вірусами (губконодібна енцефалопатія, африканська чума свиней, ящур та ін.), а також м'ясом, імпорт якого в нашу країну з відповідних країн заборонений.

Ви бачите тільки 26% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.