Книжки по товарознавству

Пакування, маркування, перевезення і зберігання м'ясних копченостей

Сирохман. Товарознавство м`яса і м`ясних товарів

Копченості пакують у ящики дощані, з полімерних матеріалів і металеві масою нетто до 40 кг.
Маркують більшість копченостей нанесенням на них фарбою, гарячим штампом або закріпленням бирки з наведенням назви підприємства, назви продукту і дати виготовлення. Дозволяється нанесення маркування на пакувальний матеріал з додатковим наведенням строків зберігання і реалізації, номера стандарту. Згідно ГОСТу 51074-97 і СанПіН 2.3.2.1078-01 передбачено нанесення на етикетку певних відомостей про рецептурні компоненти. Разом з тим недостатньо чітко передбачені вимоги щодо маркування відомостей про воду, яка використовується «зверх рецептури». Це особливо важливо для продуктів, що включають гідратовані соєві білки і поліцукриди. Раніше за нормативними документами соєві білки добавлялись з розрахунку, що гідратований білковий препарат повинен містити не менше 17 % білка. Зараз виробники самі займаються розробкою технічної документації і рецептур, тому в гонитві за економічними показниками це співвідношення можуть не дотримувати.
Пакування копченої шинки у вакуумі і в контрольованій модифікованій атмосфері (15 % СОт і 85 N2) сприяє зниженню активності води до рівня 0,90 і концентрацію бактерій. Зберігання за температури 4°С протягом 60 діб у два рази знижує вміст бактерій на поверхні шинки.
Перевозять копченості в охолоджувальному та ізотермічному транспорті, забезпечуючи збереженість виробів. Копченості повинні випускатись у реалізацію з температурою в товщині батона не нижче 0°С і не вище: сирокопчені і солені — 15°С, інші — 8°С.

Ви бачите тільки 31% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.