Книжки по товарознавству

Ковбасні вироби

Сирохман. Товарознавство м`яса і м`ясних товарів

Ковбасні вироби— це продукти з м'ясного фаршу із сіллю і спеціями, в оболонці або без неї, піддані термічній обробці або ферментації до готовності для споживання. Вони характеризуються високою харчовою цінністю завдяки вдалому поєднанню високоякісної сировини, відповідній її обробці, наявності широкого вибору продукції, яка задовольняє потреби різноманітних споживачів. У рецептуру ковбас можуть додавати «-3 жирні кислоти докозагексаєнову, ейкозапентаєнову і високо-ненасичені, які проявляють захисну дію на серцево-судинну систему та поліпшують кровообіг.
Ковбасні виробі давно присутні у харчуванні людини. Вони згадуються ще з часів Давньої Греції. В знаменитій «Одисеї» Гомера (900 років до н.е.) описаний прообраз ковбаси — шлунок кози, наповнений кров'ю і салом. Ще раніше відома знаменита салямі, яку виготовляли в грецькому місті Саламі, яке перестало існувати в 2000 р. до н.е.
Асортимент ковбасних виробів став більш різноманітним і оригінальним у зв'язку з поширенням його у світовому масштабі. Підприємства виробляють різноманітні ковбасні вироби, хот-доги, ковбасні чіпси, нем'ясні сосиски та ін.

Ви бачите тільки 23% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.