Книжки по товарознавству

Формування споживних властивостей м'ясних консервів

Сирохман. Товарознавство м`яса і м`ясних товарів

Формування споживних властивостей і асортименту м 'ясних консервів здійснюється за рахунок підбирання відповідної сировини і дотримання технологічних операцій. Не допускається для переробки м'ясо повторно заморожене, з погано проведеним зачищенням, м'ясо бугаїв і кнурів, а також з салом, пожовтілим або жовтіючим під час варіння.
На якість м'ясних консервів суттєво впливає сировини з урахуванням статі, віку, породи, способів відгодівлі і транспортування тварин, способів і режимів забою худоби, охолодження й переробка м'яса, а також тривалість і умови зберігання продукту.
Якість м'ясних консервів залежить від дотримання технологічних операцій виробництва: підготовки й обробки сировини, порціювання і фасування сировини, закачування банок, перевірки герметичності їх, стерилізації, сортування і відбракування негерметичних банок, укладання банок в ящики і маркування тари.
Найбільш ніжна консистенція та кращі смакоароматичні показники для консервів, вироблених з охолодженого ферментованого (препаратом протеолітичної дії) м'яса.
Луканов М Ю. запропонував технологію виробництва консервів із блочної мороженої яловичини з ознаками DFD без традиційного розморожування сировини до температури в центрі блоку Г'С. Для зниження величини рН консервів з такого м'яса та інактивації в них спороутворюючих бактерій вносять відповідні комплексні добавки Премікс. На основі цієї сировини запропонований випуск консервів тушонка Любительська яловича у соусі із соєвим білком і гуляш Любительський яловичий у томатному соусі із соєвим білком.

Ви бачите тільки 20% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.