Книжки по товарознавству

Вимоги до якості м'ясних консервів

Сирохман. Товарознавство м`яса і м`ясних товарів

Поверхня металевих банок повинна бути чистою, без іржі, бомбажу, пом'ятий і зазубрин. М'ясо, яке міститься в банках, має бути соковитим, неперевареним, нетвердим, шматочки м'яса у разі акуратного виймання не повинні розпадатись. Смак і запах нормуються приємними, без сторонніх присмаків і запахів; бульйон у нагрітому стані має бути прозорим.
Вміст кухонної солі нормується в межах 1—2,2 %, олова — не більше 200 мг на 1 кг продукту; вміст свинцю не допускається.
У відповідності з гігієнічними вимогами безпеки стерилізовані м'ясні і м'ясорослинні консерви за значенням рН, вмісту сухих речовин їх складу відносять до групи А (можуть зберігатись поза холодильником), а пастеризовані — до групи Д (зберігають обмежений період в охолодженому стані).
Консерви загального призначення групи А повинні відповідати наступним мікробіологічним показникам безпеки:
• вимогам промислової стерильності, щодо спороутворюючих мезофільних аеробних і факультативно анаеробних мікроорганізмів групи B.subtilis. Допускається До 11 клітин цих мікроорганізмів в 1 г (см) продукту;
• за наявністю спороутворюючих мезофільних аеробних факультативно анаерогоних мікроорганізмів групи B.cereus і (або) В. polymyxa не відповідають вимогам промислової стерильності;

Ви бачите тільки 37% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.