Книжки по товарознавству

Паніровані напівфабрикати

Сирохман. Товарознавство м`яса і м`ясних товарів

Паніровані напівфабрикати — це вироби із відбитих шматків м'яса, які змазують збитою яєчною масою і обвалюють у панірувальних сухарях. Під час відбивання розпушується сполучна тканина, вирівнюється товщина шматка, згладжується поверхня, що сприяє рівномірній тепловій обробці. їх відбивають сильніше, ніж натуральні шматки, пропускаючи крізь механізм для розпушення, а потім панірують. Панірування утворює на поверхні шматка м'яса кірочку, яка під час смаження сприяє збереженню м'ясного соку. Тому після смаження ці напівфабрикати мають ніжну консистенцію, соковитість, високі смакові властивості.
Запатентовано рідке пакувальне покриття, яке формує поліпшену хрусткість, привабливе золотисто-коричневе забарвлення і смак свіжообсмаженого продукту, що зберігається тривалий період. Гідратована паніровка готується на основі зернових культур з додаванням води, казеїнату натрію і жиру в кількості 2—4 %. Сухі крихти розподіляють на поверхні продукту з нанесенням шару рідкої паніровки (30 % СР), що включає 0,2 % казеїнату натрію.
У порції напівфабрикату масою 125 г м'ясо складає 110 г.

Ви бачите тільки 49% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.