Книжки по товарознавству

Швидко заморожені і мариновані м'ясні напівфабрикати

Сирохман. Товарознавство м`яса і м`ясних товарів

Швидкозаморожені м'ясні напівфабрикати. Виробництво швидкозамороже-них м'ясних напівфабрикатів найбільш динамічно розвивається і є важливим сектором м'ясної промисловості. Перспективним напрямком збільшення об'єму виробництва швидкозаморожених січених напівфабрикатів, розширення їх асортименту, підвищення якості і стабільності властивостей є розробка нових видів продуктів. Ця технологія повинна передбачати модифікацію білкових компонентів м'ясних систем протеолітичними ферментами і використання в рецептурі рослинних наповнювачів, які містять природні біоантиоксиданти.
Асортимент швидкозаморожених м'ясних виробів включає перші страви (борщі, розсільники), другі страви (яловичина тушкована, гуляш, плов, млинці, відварені курчата з гарніром чи без нього). До складу других страв входять також соуси.
ШвидкозамороженГм'ясні напівфабрикати перед споживанням розігрівають за температури 80—90°С. З урахуванням виду виробів і температури зберігання термін зберігання становить від 10 діб до 1 року. Найбільш тривалим є зберігання цих виробів за температури -30°С.
Органолептично і експериментально підтверджено, що нові нетрадиційні швидкозаморожені готові м'ясні страви і напівфабрикати з додаванням харчових волокон з пшениці та круп'яних культур мають високу біологічну цінність, поліпшені смакові якості, а також тривалі строки холодильного зберігання.

Ви бачите тільки 26% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.