Книжки по товарознавству

М'ясні напівфабрикати для дитячого і дієтичного харчування

Сирохман. Товарознавство м`яса і м`ясних товарів

М'ясні посічені напівфабрикати для дитячого харчування поділяють залежно від таких чинників:
• вид приготовлених виробів;
• призначення;
• вік дітей;
• термічний стан напівфабрикатів;
• використана сировина (харчова цінність).
У відповідності з класифікацією м'ясні посічені напівфабрикати ділять на котлети, ромштекси, биточки, фрикадельки, шніцелі, зрази, рулети, біфштекси, фарші.
Залежно від призначення виділяють напівфабрикати для раціонального харчування здорових дітей, а також для профілактичного і лікувального харчування дітей'!
З врахуванням віку споживача м'ясні січені напівфабрикати призначені для:
• дітей раннього віку — від 1,5 до 3 років (котлети, биточки, фрикадельки, фарші);
• дошкільнят — з 3 до 6 років (котлети, ромштекси, биточки, фрикадельки, шніцелі, біфштекси, зрази, фарші);
• школярів— старших 6 років (котлети, ромштекси, биточки, фрикадельки, шніцелі, рулети, біфштекси, фарші, зрази, пельмені).
За термічним станом випускають напівфабрикати заморожені і охолоджені.
З врахуванням складу сировини і кількісного її обмеження виділяють три класи січених виробів: А, Б, В.
До класу А відносять напівфабрикати, масова частка знежилованого м'яса в яких складає не менше 72 %, яєць і продуктів їх переробки — не більше 3 %, молочних білків у гідратованому вигляді— не вище 18%. У виробах класу Б масова концентрація знежилованого м'яса повинна складати не менше 55 %, яєць і продуктів їх переробки — не більше 3 %, молочних, рослинних білків у гідратованому вигляді — не більше 25 %, панірованих сухарів — не вище 4 %. Вироби класу В повинні містити на менше 45 % знежилованого м'яса, яєць і продуктів їх переробки — не більше 3 %, молочних, рослинних білків у гідратованому вигляді — не більше 15 %, овочів, круп — не більше 25 %, панірованих сухарів — не вище 4 %.
Напівфабрикати м'ясорослинні посічені для дитячого харчування: котлети Ладушки для дітей з 1,5 року, котлети Апетитні — для дітей із 3 років. Вони об'єднують різні види сировини — м'ясо (яловичина, свинина), овочі (картопля капуста, морква, кабачки), білки яких сприяють утворенню стабільних легкозасвоюваних комплексів, зв'язуванню і виведенню холестерину, підвищенню засвоєння продукту. Термостійкість вітамінів м'ясорослинних котлет розміщена в такому порядку:
Напівфабрикати для дітей дошкільного і шкільного віку випускають охолодженими — котлети Шкільні і Курячі шкільні; биточки Курячі дитячі; замороженими — фрикадельки м'ясні, Дитячі; пельмені Шкільні; котлети Курячі шкільні; биточки Курячі дитячі.
Фрикадельки Дитячі готують із м'яса котлетного яловичого і свинячого, з додаванням крупи манної, молока незбираного, цибулі, перцю духмяного, солі і води.

Ви бачите тільки 32% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.