Книжки по товарознавству

М'ясні концентрати і вироби спеціального призначення

Сирохман. Товарознавство м`яса і м`ясних товарів

До м'ясних концентратів відносять бульйонні кубики, м'ясний порошок і сухе м'ясо. Розроблені рецептури бульйонних концентратів на основі пасти з ароматом м'яса, альбуміну, свинячого жиру, карамелізованого барвника, солі. Суміш інгредієнтів пресують.Продукт, у складі якого 10 % м'ясного ароматизатора, 17 % соєвого борошна. 2 % альбуміну і 6 % свинячого жиру, має аромат і смак м'яса, яке пройшло тепловий обробіток з легким присмаком копченостей і приправ. Продукт в упаковці з алюмінієвої фольги або поліетиленових матеріалів зберігає свої властивості протягом 12 місяців.
Варено-сушене м'ясо виготовляють з відвареної подрібненої яловичини методом висушування. Воно має колір від сірого до світло-коричневого із жовтуватим відтінком. Тривалість його варіння становить не більше як 10 хв.
Сухе м'ясо отримують із яловичини способом зневоднення сушінням. Воно має вигляд шматочків різної форми та розмірів. Перед споживанням до м'яса додають воду у співвідношенні 1:2,1—2,7. М'ясо сублімаційного сушіння виробляють із фаршу, який заморожують, а потім вакуумують за підвищеної температури від 0 до 40°С. Після сублімаційного сушіння м'ясо пресують та упаковують у герметичну тару. Тривалість варіння продукту становить 20 хв. Колір його світло-сірий з рожевим відтінком.
М'ясний порошок випускають у вигляді однорідної маси світло-коричневого кольору, яку одержують подрібненням сухого м'яса. Тривалість приготування його — 5 хв. Вміст вологи в м'ясному порошку складає не більше як 10 %. Для його пакування використовують герметичну тару.
Гематоген поліпшеного складу готують на основі альбуміну чорного харчового з додаванням патоки крохмальної, ваніліну, молока незбираного згущеного з цукром і ядер фундука або лісового горіха.
Желатин отримують кислим або лужним гідролізом із тваринного білка— колагена. Його молекулярний ланцюг складається з великої різнорідності амінокислот, порядок яких класифікується за 17 типовими групами, з яких І група придатна для визначення харчового желатину (тип 1). Молекулярний ланцюг амінокислот колагену цього типу дуже складний, містить 1014 амінокислот, серед яких найбільш часто повторюється поєднання гліцин/пролін X.

Ви бачите тільки 40% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.