Книжки по товарознавству

Пакування і маркування м'яса птиці

Сирохман. Товарознавство м`яса і м`ясних товарів

Тушки птиці можуть випускати упакованими в полімерні пакети (з вакуумуванням чи без нього) або без упаковки.
Пакують тушки у дощані і ящики з гофрованого картону. Дно і стінки ящиків застеляють обгортковим папером, виступаючими кінцями якого тушки накривають зверху. Тушки пакують у ящики в один ряд окремо за видами, категоріями, вгодованістю і способом обробки. Маса нетто продукції, запакованої в дерев'яні ящики, не повинна бути більша ніж 25 кг, в полімерні — не більша ніж 20 кг, в картонні — не більша ніж 15 кг.
Розширення мережі гіпер- і супермаркетів підвищує інформаційно-рекламне значення упаковки. Особливо актуальною є упаковка охолодженого м'яса птиці. Досить ефективним вважається застосування піддонів із вспіненого полістеролу у поєднанні зі стреч-плівкою. Ця плівка завдяки розтягуванню і підвищеній міцності щільно обтягує продукт і гарантує зберігаємість первинної упаковки.
Упаковка із термоусадкової плівки щільно стискує продукт і забезпечує мінімальне зменшення об'єму упаковки та естетичну привабливість. Для упакування тушок птиці використовують плівки товщиною 50—60 мкм, для групової— 50— 100 мкм. Недоліком термоусадкових плівок вважаються значні витрати електроенергії під час усадки плівки і сприйняття тільки спеціального струменевого друку.

Ви бачите тільки 34% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.