Книжки по товарознавству

Пакування м'яса і м'ясних продуктів

Сирохман. Товарознавство м`яса і м`ясних товарів

В умовах конкуренції виробників м'ясних продуктів і жорстких вимог торговельної мережі до зовнішнього вигляду, термінів і умов зберігання м'ясних виробів, особливого значення набуває якісна та функціональна упаковка. Вона також сприяє формуванню бренду, дає інформацію про продукт і його виробника, захищає торговельну марку від підробки, надає товару привабливу і зручну для споживача форму.
З метою попередження небажаних змін і зменшення втрат м'ясо і субпродукти упаковують у полімерні плівки з низькою газо- і паропроникністю, використовують харчові покриття і глазурування.
Розроблено упаковку для зберігання шматків м'яса на кістках. Упаковка має подвійну структуру, яка утворюється двома мішками. Перший термоспаяний мішок виготовлений з багатошарової термоусадкової плівки. Плівка, з якої виготовлений другий мішок, має бар'єрні властивості. Під час зберігання м'яса каталоза залишається стабільною і проявляє виражену антиоксидантну дію. Стандартом ЄЕК/ООН передбачено, що яловичина заморожена і глибоко заморожена для транспортування і зберігання повинна бути упакована: індивідуально (I.W.), навалом (пластикові або парафіновані контейнера), у вакуумі (VP) та ін.
Для зберігання швидкозаморожених виробів краще використовувати напівжорстку упаковку — алюмінієву фольгу з різним полімерним покриттям. Вона має ряд переваг перед полімерною і комбінованою, оскільки заморожування продукту в ній проходить у 2 рази швидше, а «дзеркальна поверхня» алюмінієвої упаковки має значно вищий коефіцієнт відображення інфрачервоних променів, що сприяє меншому нагріванню під час зберігання.

Ви бачите тільки 26% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.