Книжки по товарознавству

Окремі види резисторів

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Резистори постійного опору використовуються майже в усіх видах електронних пристроїв для створення необхідних параметрів окремих вузлів.
Резистори змінного опору (потенціометр - змінний резистор із ковзним контактом, що має три виводи) застосовуються для регулювання кольору, звуку, яскравості, контрастності та ін. режимів у телевізорах, магнітофонах, моніторах, підсилювачах за рахунок регулювання сили струму і напруги в електричному ланцюзі. За конструктивним виконанням діляться на одинарні і здвоєні, одно- і багатообертові, із вимикачем і без нього.
За призначенням - на підстроювальні для разового або періодичного підстроювання апаратури і регулювальні для багаторазового регулювання в процесі експлуатації апаратури.
За матеріалом резистивного елемента - на дротові та недротові.
За характером зміни опору - на резистори з лінійною (група А), логарифмічною (група Б), обернено логарифмічною (група В) та іншими функціональними залежностями (групи Е,И).

Ви бачите тільки 43% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.