Книжки по товарознавству

Система умовних позначень резисторів

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Згідно з діючою системою скорочених та повних умовних позначень резисторів скорочене позначення резистора складається, як:
Р 1-4; РП1-46
Перший елемент - літера або сполучення літер, що показують підклас резистора (Р - постійні; РП - змінні; HP - набір резисторів; ТР - терморезистор з негативним температурним коефіцієнтом опору (ТКО); ТРП - терморезистор з позитивним ТКО).
Другий елемент (цифра) показує групу резисторів за матеріалом резистивного елемента (1 - недротові; 2 - дротові або металофольгові).
Третій елемент (цифра) - реєстраційний номер розробки конкретного типу резистора.
Між другим та третім елементом ставиться дефіс.
Для повного умовного позначення резистора до скороченого позначення додається варіант конструктивного виконання (за необхідності), значення основних параметрів та характеристик, кліматичного виконання та позначення документа на постачання. Кліматичне виконання (В - всекліматичне, Т -тропічне)для всіх типів резисторів вказується перед позначенням документа на постачання.

Ви бачите тільки 33% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.