Книжки по товарознавству

Способи виготовлення конденсаторів постійної ємності

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Розглянемо найпоширеніші конструкції конденсаторів постійної ємності.
1. Рулонна. У цьому випадку тонка плівка діелектрика з двох боків обкладається металевими обкладинками, після чого система згортається в рулон.
Таку конструкцію мають паперові (К41, К42), полістирольні (К71), фторопластові (К72), поліетилентерефталатні (К73) та інші конденсатори. В якості металових обкладинок використовують тонку фольгу з олова чи алкмінію, або напилюють на діелектрик тонкий шар провідника. Недоліками цієї конструкції є велика індуктивність та відносно мала питома ємність.
2. Пакетна. У цьому випадку тонкі пластини діелектрика перекладають металевими обкладинками послідовно. Після чого таку систему стискують у пакет, а металеві обкладинки перемикають через одну. Металеві обкладинки теж можуть бути як з фольги, так і напиленими. Така конструкція має невелику індуктивність, але малу питому ємність. Виготовляють слюдяні, скляні, лакоплівкові конденсатори, а також деякі керамічні.

Ви бачите тільки 30% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.