Книжки по товарознавству

Іонні прилади

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

До них відносять прилади, електропровідність яких обумовлена електричним розрядом у газовому середовищі. В якості газового наповнювача зазвичай використовують інертні гази і пари ртуті. В процесах електропровідності цих приладів поряд з електронами беруть участь іони, що утворюються при електричному розряді
Іонні прилади використовують для стабілізації напруги, індикації електричного стану, переключення і захисту ланцюгів, випрямлення, висвітлення та ін.
Іонні лампи. Двохелектродні прилади з аномальним тліючим розрядом (неонові лампи) застосовують для індикації напруги або електромагнітного поля високої частоти. Конструктивно лампи виконують із симетричною і несиметричною формою електродів, що поміщаються в скляний балон. Балон наповнюють неоново-гелієвою сумішшю з невеликою домішкою аргону, що забезпечує при запалюванні оранжево-червоне світіння.

Ви бачите тільки 45% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.