Книжки по товарознавству

Електричні мікромашини постійного струму

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Електричні машини невеликої потужності (до 600 Вт) називаються мікромашинами.
Тахогенератори
Тахогенератор - це пристрій для перетворення механічного обертання в електричний сигнал ( вихідна напруга пропорційна частоті обертання).
Тахогенератори постійного струму виконують із постійними магнітами на статорі або з електромагнітним збудженням від незалежного джерела постійного струму. У них використовують якір звичайного типу з барабанною обмоткою, а також порожній або дисковий із печатною обмоткою. При незмінному струмі збудження ЕРС пропорційна частоті обертання, що є основою для використання машини постійного струму як тахогенератора.
Переваги і недоліки. Перевагами тахогенераторів постійного струму є: малі габарити і маса при великій вихідній потужності; відсутність фазової погрішності, що обумовлено роботою на активне навантаження; крім того, у машинах із постійними магнітами не потрібно мати допоміжне джерело електричної енергії для збудження. Однак у порівнянні з тахогенераторами змінного струму вони мають ряд недоліків: складність конструкції, високу вартість, нестабільність вихідної характеристики, пульсації вихідної напруги і радіоперешкоди.
Мікродвигуни
Мікродвигуни постійного струму застосовуються в автоматичних пристроях і використовують для обертання різних механізмів і перетворення електричного сигналу в механічне переміщення вала. В останньому випадку їх називають виконавчими двигунами постійного струму.

Ви бачите тільки 32% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.