Книжки по товарознавству

Маркірування, упакування, транспортування та зберігання електродвигунів та генераторів

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Кожний двигун маркірується, тобто на його корпусі закріплюються табличка з наступною інформацією: товарний знак підприємства-виробника; тип двигуна з зазначенням кліматичного виконання і категорії; заводський номер двигуна; номінальний режим роботи; номінальні - потужність, кВт; напруга; сила струму, А; частота обертання, об/хв; система збудження; напруга паралельної обмотки, В; вага; рік випуску; стандарт.
Для вибухозахищених двигунів на видному місці наноситься знак вибухозахисту (ВЗГ) і біля заземлюючих затисків -знаки заземлення.
Терміни дії консервації встановлені технічними умовами на конкретні типи двигунів. На деталях вибухозахищених оболонок повинно бути клеймо гідравлічних випробувань.
Упакування двигунів захищає їх від пошкоджень при транспортуванні та зберіганні. Внутрішнє упакування двигунів і його сполучення з транспортним упакуванням вибирають залежно від умов та термінів транспортування і зберігання згідно з технічною документацією.
Двигуни зберігають на відкритих майданчиках у районах з помірним та холодним кліматом, під навісами та в приміщеннях, де температура і вологість повітря мало відрізняються від коливань температури і вологості на відкритому повітрі, в закритих або інших приміщеннях з природною вентиляцією без штучно регульованих кліматичних умов, де коливання температури і вологості повітря істотно менші, ніж на відкритому повітрі.

Ви бачите тільки 39% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.