Книжки по товарознавству

Вакуумні насоси

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Вакуумні насоси - це пристрої, що відкачують газ із закритих об'ємів для створення в них безповітряного простору -вакууму або різного ступеня розрідження газового середовища. Ці насоси знаходять широке застосування в електронній, електротехнічній промисловості, медицині. Розглянемо класифікацію вакуумних насосів за допомогою рис. 3.9.


Рис. 3.9. Класифікація вакуумних насосів
Будь-яка вакуумна установка складається з двох насосів: форвакуумного, що відкачує ємність з атмосферним тиском, і насоса високого вакууму.
На підприємствах електронної і електротехнічної промисловості, де експлуатується значна кількість вакуумного обладнання, для створення попереднього вакууму в діапазоні 6,5... 10 Па створюють централізовані форвакуумні системи (ЦФС).
На практиці із насосів попереднього вакууму найбільше застосування знайшли механічні ротаційні (обертальні) із масляним ущільненням (рис.3.9). Основу конструкції насосів даного типу складає нерухома камера (статор) і рухомий барабан (ротор). Всмоктуюча зона відділяється від виштовхуючої за допомогою пластин, які можуть бути розташовані або на обертовому роторі (пластинчато-роторні насоси) або на нерухомому статорі (пластинчато-статорні насоси).

Ви бачите тільки 32% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.