Книжки по товарознавству

Конструкція та основні показники роботи двигунів внутрішнього згоряння

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

В основі конструкції сучасних двигунів внутрішнього згоряння є циліндр, в якому відбувається згоряння паливної суміші, і рухомий поршень, з'єднаний за допомогою шатуна з колінчастим валом. На валу закріплене важке махове колесо. У верхній частині циліндра є два клапани, які під час роботи двигуна автоматично закриваються і відкриваються в потрібні моменти. Через один клапан в циліндр надходить пальна суміш, а через інший виходять відпрацьовані гази. Рух поршня у циліндрі відбувається за чотирьохтактним циклом: впускання, стискання, робочий хід, випускання, при цьому тактом називається хід поршня в один бік, що відповідає повороту колінчастого вала на півоберта.
Під час впускання рух поршня вниз створює розрідження, тому відкривається впускний клапан і впускає пальну суміш. Далі поршень рухається вгору і стискає суміш, яка у кінці такту спалахує від електричної іскри. При згорянні суміші утворюються гази, які тиснуть на поршень і примушують його рухатись і обертати колінчастий вал. Під час випускання відкривається випускний клапан і спрацьовані гази виштовхуються нагору. При пусканні двигуна його валу під час перших двох тактів треба надати руху сторонньою силою. В подальшому всі підготовчі такти відбуваються за рахунок інерційного руху маховика.

Ви бачите тільки 41% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.