Книжки по товарознавству

Загальна характеристика освітлювальних пристроїв

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Джерелом світла називають пристрій, що випромінює електромагнітну енергію в оптичній області спектра. Розрізняють джерела світла теплові (наприклад, лампи накалювання) і люмінесцентні (наприклад, газорозрядні джерела світла).
Лампа накалювання представляє собою колбу, у якій знаходиться вольфрамова нитка з високим питомим опором, за рахунок якого під час проходження електричного струму вольфрамова нитка нагрівається та випромінює світло. У лампах малих потужностей із колби видаляють повітря, інші лампи для підвищення температури нитки накалювання, тобто для збільшення світлової віддачі, наповняють інертним газом, іноді з додаванням галогенів. Лампи накалювання випускають на напругу від одиниць до сотень вольт, потужністю до десятків кіловат. Довговічність сучасних ламп накалювання - 0,1... 2000 г.
Для зовнішнього освітлення і для освітлення приміщень широко застосовують електричні лампи накалювання загального призначення типів К, БМЛ, БМТ та ін. Робоча напруга цих ламп - 127 і 220 В.

Ви бачите тільки 35% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.