Книжки по товарознавству

Загальна характеристика кабельної продукції

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Кабельну продукцію залежно від конструкції підрозділяють на проводи, шнури і кабелі.
Провід - одна неізольована або одна і більше ізольованих жил, що мають залежно від умов прокладання і експлуатації неметалеву оболонку, металевий або неметалевий захисний покрив.
Шнур - дві і більше ізольованих гнучких або особо гнучких, скручених або покладених паралельно жил (перетином не більш 1,5 мм2) у неметалевій оболонці і захисному покриві.
Кабель - одна або більше ізольованих жил великого перетину, укладених у металеву або неметалеву оболонку, поверх якої може бути захисний покрив і броня. Кабелі використовуються для передачі електроенергії в силових лініях або в лініях телефонного і телеграфного зв'язку при прокладанні під землею, в повітрі і під водою.
Товарні характеристики і терміни кабельної продукції
Струмоведуча жила - центральна частина кабелю, проводу і шнура, виконана з міді, алюмінію, оцинкованої сталі та інших металів у вигляді одного або декількох дротів, сегментів і секторів. Служить для проходження електричного струму при передачі електричної енергії. Струмоведучі жили виготовляють із міді або алюмінію нормованого перетину; мідь та алюміній можуть бути як твердими, так і м'якими. М'який дріт має високу провідність, тому втрати електроенергії менші при використанні твердого дроту. Твердий дріт також більш стійкий до механічних ушкоджень.

Ви бачите тільки 40% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.