Книжки по товарознавству

Кабелі

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Кабель складається з одного або декількох ізольованих один від одного провідників (жил), укладених у герметичну захисну оболонку з гуми, пластмаси, алюмінію або свинцю. Захисна оболонка кабелю може мати броню - обмотку зі сталевої стрічки, плоского або круглого дроту; такий кабель називають броньованим. Захисну оболонку або броню нерідко покривають джутовою просоченою пряжею.
Кабелі, призначені для прокладки безпосередньо у землі (у траншеях), у спеціальних спорудженнях (каналах, тунелях), а також усередині приміщень при напрузі до 1000 В, називають контрольними кабелями (рис. 3.16., а). Контрольні кабелі виготовляють із мідними або алюмінієвими жилами, із пластмасовою і гумовою ізоляцією у свинцевій, полівінілхлоридній і гумовій оболонках. Оболонка може бути покрита бронею зі сталевих стрічок і захисним антикорозійним шаром з просоченої кабельної пряжі.
Контрольні кабелі мають від 4 до 37 жил. Площа перетину кожної жили може бути 0,75; 1; 1,5; 2,5; 4; 6; 10 мм2.Для передачі і розподілу електроенергії споруджують не тільки повітряні, але і кабельні лінії. Кабелі, які використовуються для цих цілей, називають силовими кабелями (мал. 3.17., б). Вони на відміну від контрольних кабелів розраховані на більш високу напругу - 35 к В і вище.

Ви бачите тільки 36% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.