Книжки по товарознавству

Хімічне зварювання і різання

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Газове зварювання. За фізичними ознаками представляє собою термічний вид зварювання, але за способом утворення теплової енергії - хімічний. Метал розігрівається і плавиться за допомогою теплоти (полум'я), що виникає в результаті згоряння пальних газів у кисні, тобто у результаті реакції горіння (окислення) газу.
Для зварювальних робіт найбільше застосування одержав ацетилен С2Н2, одержуваний у спеціальних генераторах або постачаємий централізовано в балонах. Балони з ацетиленом пофарбовані в білий колір. Тиск ацетилену в балонах до 1,6 МПа. Кисневі балони пофарбовані в блакитний колір, надлишковий тиск кисню в цих балонах 15,0 МПа. При такому тиску в балоні вміщається до 6000 л кисню.
Для зниження тиску газів на виході використовують редуктори, що знижують тиск кисню з 15,0 до 0,3 МПа, а ацетилену -із 1,6 до 0,02...0,05 МПа. Редуктори з'єднуються з фільтром, манометром і вентилями, а також інжекторним пальником для зварювання.
Зварювальні пальники, що служать для утворення газозварювального полум'я, бувають низького і середнього тиску.


Рис. 4.2. Газове зварювання
Інжекторний пальник (рис. 4.2) одержав найбільше поширення в промисловості, тому що він більш безпечний в роботі і може працювати на низькому і середньому тиску ацетилену.

Ви бачите тільки 34% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.