Книжки по товарознавству

Обладнання для живлення зварювальної дуги

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Для зварювання застосовуються зварювальні трансформатори і спеціалізовані установки на їх основі, зварювальні випрямлячі, перетворювачі й агрегати та ін.
Зварювальний агрегат. Зварювальний агрегати складається із генератора постійного струму і приводного бензинового або дизельного двигуна внутрішнього згоряння. У ньому хімічна енергія згоряння палива перетворюється в механічну, а потім в електричну енергію. Агрегати використовують в основному для ручного зварювання в монтажних і польових умовах, де відсутні електричні мережі. Зварювальні агрегати можна класифікувати за такими ознаками: за типом генератора - із колекторним і вентильним; за видом привода - із бензиновим і дизельним (іноді електричним) двигуном; за способом установки - пересувні, стаціонарні.
Агрегати мають падаючі зовнішні характеристики і призначені для ручного зварювання в польових умовах, складаються, наприклад, із генератора постійного струму ГД-303 і бензинового двигуна моделі "Волга" (ГАЗ-320-01), з'єднаних за допомогою фланця.
Двигун моделі ГАЗ-320-01 - бензиновий чотиритактний, чотирьохциліндровий, відрегульований на частоту обертання 2000 об/хв потужністю 29 кВт. На двигуні встановлені зарядний генератор, стартер, розподільник запалювання і котушка запалювання. Двигун запускають від акумуляторної батареї.
Зварювальні трансформатори забезпечують ступінчасте і плавне регулювання зварювального струму. Вони перетворюють змінну мережну напругу в знижену, необхідну для зварювання. Це найбільш прості і дешеві джерела, широко використовувані при ручному зварюванні й автоматичному зварюванні під флюсом. Спеціалізовані установки на основі трансформаторів застосовують для зварювання алюмінієвих сплавів електродом, що не плавиться, у захисному газі.
Для ручного зварювання застосовують зварювальні трансформатори з рухомими котушками (типу ТД) і рухомими магнітними шунтами (СТШ-500, СТШ-500-80).

Ви бачите тільки 34% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.