Книжки по товарознавству

Комплектні вироби

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Проводи. Для підключення джерел струму до мережі використовують проводи марки ПРГ, для підключення до джерела електротримача - проводи марки ПРГД. Вибір перетину проводів залежить від потужності джерела або сили зварювального струму.
Зварювальні електроди. Це металеві стрижні, виготовлені з дротів діаметром 0,3. .. 1,2 мм, довжиною 350. .. 450 мм, покриті спеціальною обмазкою, до складу якої входять флюси для розкислення металу шва, що стабілізують дугу добавки і рідке скло як сполучне.
Електроди для зварювання вуглецевих сталей позначають літерою Е і цифрою, що показує середню міцність металу шва. Для зварювання низьковуглецевих сталей застосовують електроди Е38, Е42, Е46, Е50, Е55, Е60. Межа міцності зварного шва 40...50 кг/мм2 (400...500 мПа). Електроди типів Е38А-Е50А застосовують у тому випадку, коли до металу зварного шва пред'являються підвищені вимоги по чистоті (знижений вміст шкідливих домішок сірки і фосфору), тобто до підвищеної пластичйості.

Ви бачите тільки 27% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.