Книжки по товарознавству

Конструкція металорізальних верстатів

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Металорізальні верстати, незважаючи на їх різноманіття, мають і загальні конструктивні елементи.
Усі вузли і механізми верстата розміщаються на станині -основній базовій деталі будь-якого верстата. Від її міцності, жорсткості і зносостійкості залежить якість роботи верстата. Станина повинна забезпечувати правильне взаємне положення рухомих і нерухомих вузлів і деталей на направляючих поверхнях для переміщення рухомих частин. У більшості випадків станіни - це литі чавунні конструкції (іноді сталеві зварні або залізобетонні). Вони можуть бути похилими, горизонтальними і вертикальними.
Для закріплення і переміщення заготівлі служать столи і планшайби, а інструменту - супорти і повзуни. Столи зазвичай мають прямокутну коробчату форму з пазами на поверхні для закріплення заготівки; планшайби - круглу форму, що забезпечує кріплення заготівки. Супорт вузол верстата, що складається з каретки і закріпленого на ній тримача інструмента.
Одна з найбільш відповідальних деталей будь-якого верстата шпиндель - головний вал, що передає обертання закріпленим на ньому заготівці або інструменту. Від жорсткості, вібростійкості, зносостійкості, точності установки шпинделя багато в чому залежить продуктивність верстата і точність обробки.

Ви бачите тільки 55% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.