Книжки по товарознавству

Обладнання для обробки металів тиском

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Ковальсько-штампувальне виробництво є одним із найстаріших способів обробки металів тиском та призначене як для отримання готових виробів, так і для виготовлення заготівок.
Ковальсько-пресові машини складаються із трьох основних частин: станини - міцної конструкції, жорстко закріпленої на фундаменті, привода, що приводить в дію робочі механізми та шабота (або ковадли).
Ковальсько-пресові машини можна поділити на три групи
♦ ударної дії - між приводом та заготівкою відсутній силовий зв'язок;
♦ такі, що діють надавлюванням (силовий зв'язок між приводом та заготівкою);
♦ комбінованої дії (удар та надавлювання).
В кожній групі можна провести класифікацію за енергоносієм (гідравлічні, пароповітряні, механічні машини) або за передаточними механізмами (кривошипно-шатунні, фрикційні, рейкові та ін.).
Для пресування металу використовують преси з гідравлічним приводом. Вони відрізняються простотою конструктивного виконання, можуть розвивати значні зусилля, швидкість робочого ходу плунжера легко регулюється зміною кількості рідини, що подається до циліндрів. За конструкцією преси поділяються на вертикальні із зусиллям пресування 2,94-9,81 МН (300-1000 тс) і горизонтальні з зусиллям пресування 5,87-137,5 МН (600-14 000 тс).
Вільне кування виконують на молотах і пресах. Перші представляють собою машини динамічної дії на метал, другі - статичної, із порівняно невеликою швидкістю робочого ходу інструменту. Мілкі поковки виконують на пневматичних, а великі - на пароповітряних молотах і надважкі - на гідравлічних пресах.
Пневматичні молоти приводяться до дії стисненим повітрям, що поступає до робочого циліндра від компресора, вбудованого в станину. Пневматичні молоти не потребують системи трубопроводів для підведення енергоносія. Маса падаючих частин цих молотів коливається в межах 50-1000 кг, число ударів на хвилину досягає 200. Маса шаботу повинна бути в 15-20 разів більше маси падаючих частин молота.

Ви бачите тільки 27% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.