Книжки по товарознавству

Агрегатні верстати та верстати з ЧПУ

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Агрегатні верстати - це верстати, у конструкції яких використовують стандартні вузли (агрегати), тобто автономні (самостійні) вузли-блоки (силові голівки, столи, станини, стійки, системи подачі мастильно-охолоджувальних рідин, маніпулятори та ін., виготовлені по загальних для усього верстатобудування стандартах або нормах, завдяки чому їх можна використовувати багаторазово, створюючи верстати з різними характеристиками.
Агрегатування, тобто створення машин на основі стандартних вузлів, скорочує терміни і вартість їх проектування і виготовлення, спрощує обслуговування і ремонт, створює можливості переналагодження машин для обробки різноманітних деталей. Крім стандартних в агрегатних верстатах є й оригінальні деталі і вузли.
Два або декілька агрегатних верстатів об'єднують в автоматичну лінію, що представляє собою систему автоматів зв'язаних засобами транспортування і управління. Автоматичні лінії можуть бути скомпоновані не тільки з агрегатних, але і з універсальних та інших верстатів, що випускаються серійно, а також із спеціального обладнання, що дозволяє автоматизувати весь технологічний процес виготовлення виробу. Такі лінії об'єднують у більш складні системи - цехи або заводи.

Ви бачите тільки 33% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.