Книжки по товарознавству

Умови постачання, транспортування і зберігання верстатного обладнання

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Металообробні та деревообробні верстати постачаються споживачу частіше за все безпосередньо з завода-виробника. Замовник повинен підготувати площі для встановлення обладнання, передбачити можливості комунікаційного забезпечення (електроенергією, водою та ін.). Верстати постачають в основному упакованими в дерев'яні ящики. На обидві бокові сторони ящика фарбою наносять маркірування, де вказують номер замовлення, відправника, модель станка, масу (брутто та нетто) та інші відомості, попереджувальні надписи: «Обережно», «Не кантувати», «Верх» та ін. Інформація про виробника та техніко-економічні обладнання можуть також вказуватись на металевій табличці, прикріпленій на машині. Упакування негабаритних верстатів виконується по частинах. Допускається постачання без тари під чохлом або укриттям, з частковим упакуванням відповідальних збірних одиниць, в спеціалізованих контейнерах.
Перед упакуванням і транспортуванням із резервуарів верстатів повністю видаляють усі рідини. Окремі вузли та деталі ретельно очищують, висушують і покривають антикорозійною змазкою або піддають іншим видам консервації. Всі рухомі частини приводять до положення, при якому верстат має найменші габарити і закріплюють для унеможливлення переміщення при транспортуванні. Елементи закріплення рухомих частин та додаткові опори, які видаляють при установленні верстата, фарбують в червоний колір.

Ви бачите тільки 54% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.