Книжки по товарознавству

Загальна характеристика інструменту

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

До інструментів відносять знаряддя для роботи і деякі види пристосувань. Найбільш широко застосовується металорізальний, ковальський, слюсарний, деревообробний, спеціальний, контрольно-вимірювальний інструмент. Інструмент різного призначення буває ручний (слюсарний, столярний, малярський і т. ін.), верстатний, механізований.
Для виготовлення інструментів застосовують інструментальні сталі, тверді сплави, мінералокерамічні пластинки і алмази. Матеріали для ріжучого інструмента повинні мати високі міцність, твердість 62. .. 64 HRC зносостійкість, теплостійкість (до 1000 °С).
Інструментальні якісні і високоякісні вуглецеві сталі. Призначені для виготовлення ріжучого, міряльного і штампового інструмента (табл. 6.1.). Вони мають високу твердість після загартування, порівняно дешеві, але відрізняються низькою теплостійкістю (200...2500 С). їх застосовують для виготовлення інструмента, що працює при низьких швидкостях різання - до 10...12 м/хв.

Ви бачите тільки 38% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.