Книжки по товарознавству

Різьбонарізний інструмент

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Різьбонарізний інструмент застосовується для нарізування різьб: мітчики ручні (рис. 6.7, а), машинні (рис. 6.7, в), машин-норучні, голівки, гребінки, фрези різьбові гребінчасті і дискові, плашки (рис. 6.7, р, д, є), патрони муфто- і трубонарізні, а також різці для нарізування зовнішньої і внутрішньої різьби на токарських верстатах. До різьбонакатного інструмента відносять плашки різьбонакатні, ролики і голівки.
Мітчик представляє собою гвинт, у якому вирізані поздовжні канавки, для утворення ріжучих кромок. Мітчики ручні призначені для нарізування або калібрування різьб при слюсарно-складальних і ремонтних роботах, мітчики машинні - для нарізування на верстатах різьби в наскрізних і глухих отворах за один прохід, мітчики машинно-ручні - для нарізування різьби в отворах на різних верстатах при кріпленні їх у різьбонарізних патронах, а також при слюсарних роботах вручну або використанням пневматичних і електричних свердлилок.

Ви бачите тільки 36% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.