Книжки по товарознавству

Шкальний контрольно-вимірювальний інструмент

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Контрольно-вимірювальний інструмент призначений для визначення геометричних параметрів деталей машин і виробів, у тому числі різьб, зубцюватих коліс і т. ін. При вимірі довжин на практиці визначають, скільки разів міститься певна одиниця довжини (або її частина) в невідомій ще вимірюваній довжині. Відома одиниця, яка використовується для порівняння, а також її частки або кратні їй величини, реалізуються у вигляді жорсткого вимірювального інструмента, що має тільки один розмір, або розміри наносяться на вимірювальний інструмент, наприклад, у вигляді шкали.
Основною одиницею виміру лінійних розмірів у країнах з метричною системою є метр або тисячна частка метра -міліметр, а при точних вимірах довжини - тисячна частка міліметра - мікрон (мк). У країнах з дюймовою системою основною одиницею є дюйм.
Для грубих вимірів зазвичай використовують складні метри -металічні або дерев'яні складні лінійки довжиною 1 або 2 метри. Можлива погрішність виміру складає 1мм на довжині їм. Для виміру довжин до 2 м застосовуються також стальні пружні стрічки - рулетки, що приміщують до футлярів різної форми.

Ви бачите тільки 42% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.