Книжки по товарознавству

Правила постачання, приймання і зберігання підшипників

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Підшипники з зовнішнім діаметром до 300 мм, масою до 8 кг, класів точності 6, 5, 4 і 2, класу точності 0, спеціального призначення або призначені для ремонтних цілей упаковують у коробки, які повинні мати наступні написи: найменування або товарний знак підприємства-виробника; умовне позначення, кількість і дату упакування підшипника, позначення стандарту.
Підшипники масою понад 8 кг або діаметром понад 300 мм укладають у ящики без коробок.Ящики для упакування підшипників вистилають бітумізованим папером, полімерною плівкою або іншими матеріалами, що гарантують схоронність підшипників при транспортуванні. Транспортують підшипники на заводи масового споживання зазвичай в залізничних, автомобільних і річкових контейнерах не упаковуючи в ящики. У кожний ящик або контейнер вкладають супровідний документ, що включає найменування або товарний знак підприємства-виробника, умовне позначення, кількість, дату упакування і клас точності підшипників, позначення стандарту. На ящиках указують найменування підшипника і його умовне позначення; позначення стандарту; кількість підшипник; масу брутто.
Консервація повинна гарантувати захист підшипник від корозії на 12 місяців, а для підшипників, призначених для тривалого зберігання,— на 24 місяці із дня випуску при дотриманні правил зберігання.

Ви бачите тільки 32% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.