Книжки по товарознавству

Умови постачання, зберігання та транспортування вимірювальних приладів

Оснач. Товарознавство промислове обладнання, прилади, інструменти

Вимірювальні прилади при постачанні супроводжуються документацією, в якій вказуються наступні відомості: технічний опис та умови експлуатації, паспорт приладу, який містить його основні характеристики та гарантії виробника, комплектувальний лист, в якому перелічені основні деталі та проводи, що входять до комплекту поставки.]
Упакування, зберігання та транспортування повинні відповідати стандартам на конкретні види вимірювальних приладів. Однак для всіх приладів є й спільні умови. Так, їх постачання здійснюється в упакуванні постачальника (споживчій тарі), на якому вказують: найменування виробу, кількість виробів, дату виготовлення та товарний знак підприємства-виробника, а на транспортній тарі - попереджувальні надписи: "Обережно, крихке!", "Верх, не кантувати", "Боїться вологи" та ін. Іноді вказують температуру зберігання.

Ви бачите тільки 62% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.