Книжки по товарознавству

Стан виробництва, торгівлі і споживання кондитерських виробів

Сирохман. Товарознавство цукру, меду, кондитерських виробів

Світовими лідерами з виготовлення кондитерської продукції є компанії Nestle, Mars, Kraft-Jacobs-Suhhard, Hershey, Cadburu, Ferrero, Warner-Lambert і Wrigley.
До світової еліти виробників кондитерських виробів входить компанія «Ферреро». Її річний оборот складає понад 4 млрд євро. До відомої продукції компанії належать цукерки «Рафаелло», «Ферраро Роше», «Мон-Шері», шоколадне яйце «Кіндер- сюрприз», солодкий крем «Нутелла», драже «Тік-так». Підприємства компанії «Ферреро» розташовані в Італії, Німеччині, Франції, Бельгії, Еквадорі, Аргентині і Австрії.
Випуск кондитерської продукції зростає у багатьох країнах, особливо жувальної гумки і карамелі та препаратів, які освіжають ротову порожнину. Зростає виробництво солодощів з пониженим вмістом цукру. У Японії збільшилась частка кондитерських виробів з додаванням вітамінів, мінеральних речовин та інших інгредієнтів.

Ви бачите тільки 22% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.