Книжки по товарознавству

Пакування, маркування і вимоги до якості карамелі

Сирохман. Товарознавство цукру, меду, кондитерських виробів

Карамель відкриту без захисної обробки поверхні фасують в металеві і комбіновані банки, коробки з картону масою нетто для З кг; карамель загорнуту і відкриту— в картонні коробки, металеві і комбіновані банки, пакети з целофану, коробки, банки і пакети з полімерних матеріалів, масою нетто не більше як 1000г. Деякі види карамелі фасують по кілька штук в тюбики або пачки і Карамель відкриту без захисної обробки поверхні пакують її мішки з полімерної плівки масою нетто до 8 кг, які вкладають у ящики з гофрованого картону.
Карамель відкриту із захисною обробкою поверхні, загорнуту І і фасовану пакують у ящики, кг: для загорнутої карамелі Соломка— 5; карамель з лікерною начинкою загорнутої і відкритої— 12; решти видів — 18.
Маркування на етикетці має включати: назву підприємства-, виготовлювача і його місцезнаходження, назву карамелі; на споживчій тарі — додатково товарний знак, масу нетто, дату виготовлення, позначення стандарту, інформаційні відомості про харчову та енергетичну цінність продукту.

Ви бачите тільки 37% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.