Книжки по товарознавству

При ремонте в квартире, купив плитку, вам понадобятся услуги плиточник Киев

Кондитерські плитки

Сирохман. Товарознавство цукру, меду, кондитерських виробів

Кондитерські плитки виготовляють на основі еквівалентів какао-масла, твердого гідрогенізованого жиру і цукрової пудри з додаванням какао-порошку, ароматизаторів і деяких поліпшувачів. У цих жирах важливо обмежувати частку трансізомерів, які є тільки джерелом енергії і не використовуються для біосинтезу ліпідних структур клітин. Тому споживання солодких плиток слід обмежувати дітям і людям з деякими захворюваннями.
Кондитерська плитка Адвокат готується з кондитерської маси для формування зі смаком кави з коньяком. У її складі кондитерська маса для формування, жир рослинний, какао-порошок, фосфатидний концентрат, ароматизатор ідентичний натуральному — кокос, яєчний лікер, кава, барвник, молоко сухе знежирене. Містить 34 г жиру, 3,7 г білків і 58,4 г/100 г вуглеводів.
Масова частка жиру у плитках становить 35,3—36,5 %, цукрової пудри — від 41,6 % (Фруктові) до 54,1 % (Карусель). Для виробництва більшості видів солодких плиток використовують небагато какао-порошку, %: для плиток Карусель — 6,6, Атракціон — 8,6, Кавовий аромат — 9,6, Привіт — 10,0, Фруктові — 10,1, Пальма — 20,2. До складу багатьох видів входить розріджувач — соєвий фосфатидний концентрат (3—4 кг/т). Поліпшують органолептичні властивості плиток сухе молоко (Привіт — 5,3 %, Атракціон— 5,4%, Кавовий аромат— 5,1 %), кава натуральна молота (Кавовій аромат — 2,6 %), ядро арахісу смажене терте (Карусель — 8,7 %), яблучний порошок (Фруктові — 15,2 %).

Ви бачите тільки 51% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.