Книжки по товарознавству

Формування асортименту цукерок, глазурованих кондитерською, молочною або йогуртовою глазур'ю

Сирохман. Товарознавство цукру, меду, кондитерських виробів

Для виготовлення м'якої глазурі і деяких корпусів використовують жир харчовий загального призначення Марго, головним компонентом якого є перетерифікований жир на основі рослинних олій, тобто в його складі відсутні трансізомери жирних кислот. Він має однорідну пластичну консистенцію і стійкий до автоокислення.
Асортимент цукерок формується залежно від виду глазурі і корпусу. Кращі види кондитерської глазурі містять: № 1 — какао терте 10 і борошно соєве смажене 10,9%; №2— какао- масло і какаовелу 10,8 %; № 3 — какао-порошок 2, какаовелу 11,1 і борошно соєве дезодороване 5 %. Крім того, буває глазур молочно — жирова з додаванням розмеленої смаженої пшениці, борошна соняшника тощо. Залежно від складу кондитерська глазур може мати колір від кремового до коричневого. Вона відрізняється від шоколадної глазурі своєрідним смаком кондитерських жирів, недостатньо привабливим ароматом, а та, що має коричневий колір, — відсутністю характерного блиску.
Цукерки з помадним корпусом випускаються різноманітного асортименту, у тому числі з додаванням подрібненого арахісу, какао-порошку і молока згущеного — Штурм; з додаванням настою із спиртованих ягід, підварки цитрусової, арахісу тертого — Вікінг; з додаванням бананового порошку настою із спиртованих ягід, молока згущеного — Балу-банан; з додаванням ананасового порошку, молока згущеного, настою із спиртованих ягід — Балу- ананас. Наведені цукерки ароматизуються відповідно ароматизатором Капучіно, Апельсиновим, Банановим, Ананасовим. Для частини помадних цукерок використовують, крім молока згущеного і какао-порошку, підварку цитрусову (Весняна ластівка), масло вершкове (Поліська ромашка) або молоко згущене і спирт (Гордий буревісник), цукат тертий і спирт (Веселий пілот), кондитерський жир і підварка яблучна (Футбольні фанати), молоко згущене і какао-порошок (Морські далі), молоко згущене, маргарин і какао-порошок (Прем'єра ЕКО, Прем'єра шкільна ЕКО). Серія цукерки Тофік з помадним корпусом, глазурованих кондитерською глазур'ю, виготовляється з ароматами: згущеного молока, горіха, вершків, карамелі.
З помадним корпусом крем-брюле, з використанням згущеного молока, какао та коньяку виробляють цукерки Польова ромашка. Для поліпшення споживних властивостей цукерок Сіті до помадного корпусу додають згущене молоко, лісовий горіх і какао-порошок. Цукерки Ластівка степова виробляють з фруктово- помадним корпусом з додаванням згущеного молока. Цукерки Помадка-супер мають помадний корпус зі смаком рому, молочного шоколаду, амаретто, лісового горіха. З помадним корпусом цукерки Вогні диско виробляють в асортименті: зі смаком лісового горіха, какао, бренді, амаретто, капучіно, ванільно-вершковим. Смакові властивості помадного корпусу цукерок Шарада поліпшені додаванням згущеного молока та какао. Цукерки Шоу-Буревісник виготовляють із фруктово-помадним корпусом із підвищеним вмістом згущеного молока. Какао-Шоу — цукерки з фруктово-помадним корпусом, які виготовляються зі смаком кави, мигдалю, кокоса, вершків та рому. Яблучний сік використовують як поліпшувач споживних властивостей цукерок з помадним корпусом Зелене яблуко і Зимова вишня (ТМ Золота цукерочка).

Ви бачите тільки 32% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.